"Büro ve Ofis Mobilyalarında Lider Marka"
"Siz Farklısınız..."
Hizmetlerimiz!

1Firmamız, işletmelerinizin kullanımında bulunan faaliyet alanımız dahilindeki tüm ürünlere, teknik anlamda bakım ve onarım hizmeti verebilmek amacı ile "Atölye Çalışması" başlatmıştır.

2İlgili hizmeti verirken, firmamız ürünlerin farklı firmalardan temin edilip edilmediğiniz önemsemeden gerekli tüm teknik alanları kullanır.

Mağduriyetinizi bir gülümsemeye dönüştürür...

3Ayrıca gülümsemeleriniz ile doğan özel tasarım ürün taleplerinizi de imal ederek hayata geçiriyoruz...

4Bursa'da Lider Büro ve Ofis Mobilyaları Markası olmayı hedefleyen firmamız mobilya teknik destek alanlarındaki her türlü sorununuza en kısa sürede çözüm bulmayı hedeflemektedir...

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....