"Büro ve Ofis Mobilyalarında Lider Marka"
"Siz Farklısınız..."
Hakkımızda!

Çavuş Ofis Mobilyaları Hakkında

Firmamız, Çavuş Çelik 1979 yılında Mehmet ÇAVUŞ tarafından Bursa'da kurulmuştur. Hizmet ve Ürün kalitesini ön planda tutan firmamızın başlıca hedefi Müşteri Memnuniyetidir...

1997 yılında, Çavuş Çelik yönetimini Fikret, Samet ve Tülay Çavuş üstlenmiştir.

Genç Yönetim beyinlerinin verdiği güçle firmamızın her geçen gün gerek müşteri portföyünü, gerek ürün kalitesini ve gerekse hizmet anlayışını geliştirdiği tüm alanlarda gözlenmiştir.

Günümüze kadar çizgisini daima geliştiren şirketimiz son yıllarda kurumsallaşma adına ilk adımlarını atmış ve her geçen gün bünyesindeki birimleri güçlendirerek ürünlerini ve hizmetlerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Bugün firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu ürünlerin %80'ine yakınının kendi üretimi olması, kalitesine artılar katmış olup ayrıca müşterilerinin özel ürün taleplerine daha hızlı ve yerinde çözümler sunmasını sağlamıştır.

Günümüz Türkiye'sinin dünya pazarındaki yerinin şekillenmesi süresince de, sektörümüzün her adımınıa katkıda bulunmak amacıyla "Yaşanan Mekanlar Yaşamın Göstergesidir" diyerek kalliteli yaşamlar adına yola çıktık.

 • Makam Mobilya Takımları
 • Personel Çalışma Masaları
 • Personel Çalışma Koltukları
 • Workstationlar
 • Koltuk Takımları
 • Ahşap Dosya Dolapları
 • Toplantı Masaları
 • Bankolar
 • Takım Masası ve Takım Dolapları
 • Personel Soyunma Dolapları
 • Çelik Dosya Dolapları
 • Kartoteks Dosya Dolapları
 • Oturma Grupları
Çavuş Çelik
Firmamız Çavuş Çelik'in üretimini yaptığı ürün çeşitleri arasında yer almaktadır.

Büro ve Ofis mobilya sektöründe hizmet veren firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmakarına devam etmekte, her geçen gün kendini yenileyerek geliştirmektedir.

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....